Mobil Uyumlu Site

Mobil Uyumlu Site

Mobil Uyumlu Site

Mobil uyumlu (Responsive) site nedir?

Responsive site geliştirildiği çözünürlüklerin dışındaki çözünürlüklere uyum sağlayarak diğer bütün cihazlarda, özellikle telefonlarda bozulmadan, uyumlu bir şekilde çalışan sitedir. Siteniz bütün cep telefonlarında, tabletlerde ve çeşitli çözünürlüklere sahip bilgisayarlarda düzgün bir şekilde çalışır.

Günümüzde mobil cihazlardan yapılan alışverişlerin sayısının bilgisayardan yapılanlara açık ara bir fark attiği düşünülürse. Mobil Uyumlu (Responsive) siteler özelllikle kurumsal firmalar için oldukça büyük önem arz etmektedir. Responsive olarak tasarlanmış ve tasarlanırken bazı kurallara dikkat edilmiş siteler, müşterilerinizin gözünde sizi 1 adım öne çıkararak daha güvenilir gözükmenizi sağlayacaklardır.

Her popüler ve önemli olan şeyde olduğu gibi doğal olarak bursa mobil uyumlu site geliştiren firmalar arasında da oldukça fazla rekabet ve alternatif bulunmakta. Bu alternatifler arasından doğru seçimi yapmak ise mobil uyumlu site yaptırmak isteyen kişileri oldukça fazla zorlamaktadır. Bizler de Ajans Bulut olarak bu zorluğu ortadan kaldırıyor ve size eşsiz, müşterilerinizin girdiğinde çıkmak istemeyeceği mobil uyumlu web siteleri geliştiriyoruz.

Eğer siz de her giren müşteriye güven veren ve kolay kolay çıkmak istemeyeceği mobil uyumlu bir web site yaptırmak istiyorsanız Ajans Bulut olarak size yardımcı olmak için hazırız. Her türlü sektörde ve amaçta site geliştirebilmekteyiz. Şimdiye kadar yaptığımız sitelerden bazılarını incelemek isterseniz sitemizin referanslar bölümünü inceleyebilirsiniz. Sizler için geliştirebileceğimiz web sitelerinde kesinlikle bir sektör sınırlamaması bulunmamaktadır. İşinin uzmanı teknik ekibimiz web standartlarının son gerekliliklerine uyarak size her cihazda sorunsuz bir şekilde çalışacak web sitesi geliştirecek ve teslim edecektir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095