Gayrimenkul Hava Fotoğrafçılığı

Gayrimenkul Hava Fotoğrafçılığı

Gayrimenkul Hava Fotoğrafçılığı

Drone ile gerçek bir emlak fotoğrafçılığı çekimi sırasında, muhtemelen FAA sertifikalı bir profesyonel isteyeceksiniz ve bir drone fotoğraf çekimi genellikle 50-250 metrede yapılır. Sormanız gereken en önemli şeylerden biri, videonuzla birlikte prodüksiyon sonrası servisler alıp almadığınızdır: bazı şirketler size, müşteriniz için çalışmaya devam edecek doğru sürekliliği olmayan, düzenlemesi olmayan bir dosya verecektir.

Zevkinize göre düzenlenmiş bir video sunacak bir pakete girdikten sonra, bir paket için ortalama 800-3.000 lira vermiş olacaksınız.

Bu tür hava fotoğrafçılığı uçaklarının fiyatlarından herhangi birini seçtiğinizde, genellikle yaklaşık 25 fotoğraf ve bir buçuk dakika video çekilecektir. Akılda tutulması gereken çok önemli bir şey, izleyicilerin çok kısa bir ilgi alanına sahip olmasından dolayı, bir buçuk dakikadan daha fazla bir süre istemezsiniz: alıcıların mülkiyete bakma konusunda bir teşvik olması mükemmeldir.

Gayrimenkul Hava Fotoğrafçılığı Fiyatları

Gayrimenkul Hava fotoğrafçılığı drone fiyatları, bu konuda uzman pilotlarımızdan beklentilerini oldukça karşılıyor. İnanılmaz derecede iyi eğitimli bir pilotun portföyü için, bir veya iki saatlik uçuş operasyonuna 700-3.000 TL ödeyebilir ve tercih ettiğiniz 2-35 HD hareketsiz görüntü elde edebilirsiniz.

Hava fotoğrafçılığı fiyatlarının, diğer birçok hizmet gibi, konumla da biraz ilgisi var. Bazı büyük metropol bölgelerinde yüksek miktarda ücret istense de, onları biraz azaltan bir acemi bulabilirsiniz.

Emlak drone fotoğrafçılığı alanında bile, bu bir çözüm olabilir. Yapısal inceleme ve termografi gibi görevler söz konusu olduğunda, muhtemelen çok deneyimli bir uzmanla çalışmak isteyeceksiniz.

Drone hava fotoğrafçılığı fiyatları bu kategorilerde biraz değişiyor, ancak sonuçta işiniz, en sevdiğiniz siluetiniz veya daha da önemlisi, tehlikeyle karşı karşıya kalabilecek bir alan hakkında kalıcı bir izlenim alıyor olmanız.

Yukarıdan gelen görüntüler her zaman etkileyici olmuştur, ancak şimdi oyunun bahisleri daha yüksek ve ticaret araçları daha şık: çok yakın bir gelecekte hava fotoğrafçılığı işi söz konusu olduğunda birçok heyecan verici ve modern gelişmeler ortaya çıkacaktır. Bu muhtemelen hava fotoğrafçılığı fiyatlarını artıracak.

Sizin için tercih ettiğiniz görevi yerine getirecek şirketlere sahip olmak çok heyecan verici: birkaç kısa saat veya gün içinde, kapınızda bir manzaraya sahip olabilirsiniz, manzarayı kiralamak için kendi drone’larınıza hâkim olacaksınız.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095