Web Tasarım

BASİTLEŞTİRİN. İYİ BİR TASARIMIN GÜCÜ BASİTLİĞİNDEDİR.

Bursa Web Tasarım

BURSA WEB TASARIM

Günümüzde Bursa web tasarım sistemi genel olarak web yazılım, e-ticaret, domain tescil ve de arama motoru optimizasyonu gibi pek çok konuda uzman kadrosu ile beraber hizmet vermektedir.

Bir web sitesi her kişi ve firma için gerekli bir araçtır. Yaratıcı ve etkili bir tasarım sizi diğerlerinden üstün kılar. Özenle tasarlanmış üst düzey web siteleri geliştiriyoruz. Web site firmalarından farkımızı mutlaka hissedeceksiniz.

BURSA WEB TASARIMI

Kullanıcı deneyimini konuşalım. Bir uygulamayı başarıya veya unutulmuş bir başarısızlığa dönüştüren şey nedir? Uygulamanız yalnızca ara yüzünüz kadar iyidir. Ekibimiz sizin için sezgisel ve zahmetsiz bir web uygulaması tasarlayarak size yardımcı olacaktır.

Kurulduğu günden bugüne kadar Bursa web tasarım hizmetleri sunmak adına odaklanan, alt yapısını da bu doğrultuda geliştiren ve de teknik personelini bu yönlerde eğiten tasarım şirketidir. Bu bağlamda sitemizin web tasarım sürecimiz aşağıdaki gibi yer almaktadır.

BİLGİ MİMARİSİ

Siteniz, kullanıcılarınızın gerçekten aradıkları şeyi bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmalıdır. İyi düşünülmüş bir mimari tasarım sürecimizin özündedir. Harika bir tasarımın iyi yapılandırılmış içerik tarafından yönetildiğine inanıyoruz.

Masaüstü, mobil ve de tablet gibi pek çok farklı cihazlarda test yaparak inceliyoruz. Ardından web tasarım adına gerekli olan Bursa web tasarım programları ya da web tasarım uzmanı olan çalışanlarımız ile beraber istenilen tasarımı çok kısa sürede hazır hale getiririz. 

DİJİTAL STRATEJİ

Teknoloji tutulamaz bir hızla değişiyor ve bizde hız canavarı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yolun her adımında sizi yönlendirmek ve yardımcı olmak için buradayız. Hedeflerinize ve bütçenize uyarak, tüm dijital ortamlarda kullanıcılarınıza ulaşmak için stratejiler oluşturuyoruz.

 

METİN YAZARLIĞI

Web siteleri, görsel olarak yönlendirilseler bile, harika bir yazı gerektirir. Web için yazmak özellikle zor iş olabilir, ama endişelenmeyin. Metin yazarlarından oluşan ekibimiz, tam da bu iş için size yardımcı olmak için buradalar.

 

BURSA SEO UYUMLU WEB SİTESİ

Kullanıcılar web sitenizi nasıl bulacak? Kelimelerinizi dikkatlice seçip ve sitenizin arama motorları tarafından dizine eklenecek şekilde oluşturulduğundan emin oluyoruz. Sitenizi hedef kitleniz tarafından bulunacak şekilde yapılandırmak, sözleşmemizin önemli bir parçasıdır.

 

BURSA WEB TASARIM FİYATLARI

Bursa Web tasarım fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Bunun en önemli sebebi hazır tasarım kullanılacağı mı yoksa tamamen özel bir tasarım mı olacağıdır? Bu oluşturulacak sayfa sayısı ve istenilen içeriklerin hazırlanmasında harcanacak zamanla eşdeğerdir.

Bursa Web Tasarım Süreci, kurulduğu günden bugüne kadar Bursa web tasarım hizmetleri sunmak adına odaklanan, alt yapısını da bu doğrultuda geliştiren ve de teknik personelini bu yönlerde eğiten tasarım şirketidir. Bu bağlamda sitemizin web tasarım sürecimiz aşağıdaki gibi yer almaktadır.

 

BURSA WEB TASARIM FİRMALARI

Bursa web tasarım firmaları arasında size profesyonel olarak hizmet verebilecek en iyi firmalar arasındayız. Bunu size daha iyi ifade edebilmemiz için herhangi bir firmadan hizmet almadan mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

Profesyonel bir firma müşterilerini doğru yönlendirir. Ayrıca site tasarımlarında şirketinizin sektörüne, ismine, logosuna ve en başta sizin isteklerinize göre bir tasarım seçenekleri sunar. Bursa web tasarım şirketleri her sektöre hakimdir. İhtiyaçlarınızı bilir ve bu doğrultuda size fikirler ve çözüm önerileri verir. Tasarım ve yazılım konusunda tecrübeli olan Bursa web tasarım firmaları, kendi sektörlerinde edindikleri bilgi ve birikimi hazırladıkları web siteleri için kullanırlar.

 

BURSA MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Bursa Mobil uyumlu yani responsive web tasarımları; yapılan web sitelerin telefon, tablet, laptop ve masaüstü tüm cihazlarda ekran görünümü ile uyumlu olması anlamına gelir. Günümüzde kullanıcıların büyük çoğunluğu telefon ile arama yaptıkları düşünülürse sitenizin mobil uyumlu olması zorunludur.

Mobil uyumlu olan web siteler genelde uygun maliyetlidir. Ayrıca mobil site ya da mobil uygulamaya göre de maliyeti düşük ve kullanışlı olduğu için web site sahipleri ile web tasarım ajansları da mobil uyumlu olan web site tasarım çalışmalarını çok arttırmışlardır. Buna ek olarak Bursa mobil uyumlu web tasarım arama motorlarının tarafından tavsiye edilmekte olan web sitelerdir. Mobil uyumlu olan web siteler cihazın boyutlarına göre de duyarlı olup genelde şekil değiştirerek adapte olmakta görevli tasarımlar olduğu için url aynı olan tek site olacaktır.

BURSA WEB TASARIM NEDİR?

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir. 

Günümüzde Bursa web tasarım sistemi genel olarak web yazılım, e-ticaret, domain tescil ve de arama motoru optimizasyonu gibi pek çok konuda uzman kadrosu ile beraber hizmet vermektedir.

 

BURSA PROFESYONEL WEB TASARIM NEDİR?

Günümüzde Bursa profesyonel web tasarım işlemleri, genel olarak web sitesinin arama motorlarında tam olarak erişilebilirliğini sağlayan, ana hatlarıyla kişi ve ya kurumları, ürün ve ya hizmetleri tanıtan grafik ve ya metinlerin de bir araya geldiği oldukça kaliteli bir çalışmadır.

Profesyonel web tasarım, firmaların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulur. Günümüzde artan rekabet koşulları içerisinde, internetin de yaygınlaşmasıyla web tasarımlara olan önem artmıştır. Kullanıcılar web sitenize ulaştığında sizden önce sitenizi görmekte ve sizi siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar.

 

WEB TASARIMININ YARARLARI NELERDİR?

Tanıtımınızı ulusal ve uluslararası düzeyde yapmanızı sağlar. Potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize direkt ulaşmanızı sağlar. Müşterilerinizle haberleşmeniz açısından kolay bir yöntemdir. Online ürün tanıtımı ve satışı yapma olanağı verir. Kağıt, posta ve matbaa masrafları olmayacağından tasarrufludur. Size, zamanı ve güncel teknoloji takipçisi bir firma imajı kazandırır. Ürün ve hizmetlerinizi 365 gün 24 saat tüm dünyaya tanıtır. Şirketinizin, müşterilerinizin ve diğer insanların gözünde değer kazanmasını sağlar. Firmanızın teknolojinin gerisinde kalmamasını sağlar. En düşük maliyetli tanıtım aracıdır.

UX ve UI TASARIM NEDİR?

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX – User Experience) Nedir?
UX – kullanıcı deneyimi tasarımı bir arayüz tasarımı yapmaktan çok kullanıcıların site üzerindeki etkileşiminin nasıl olacağıyla ilgilenmektedir. İşte bu etkileşimin nasıl olacağını hayal edip tasarlayan kişiye User Experience Designer yani kullanıcı deneyim tasarımcısı denir.

Kullanıcı Arayüz Tasarımı (UI – User Interface) Nedir?
UI, kullanıcı arayüz tasarımı anlamına gelir. Örneğin kullanmış olduğunuz telefonun ekranındaki tüm her şey bir arayüz tasarımıdır. İkonların yerleri, renkleri ve büyüklüğü tasarımcının verdiği kararlar sonucu uygulanır. Arayüz tasarımının web sitelerindeki karşılığı ise resimler, butonlar, çizgiler, renkler, sayfa yapısı ve boşluklar gibi tüm grafik elemanlardan oluşan görsel tasarımdır.

 

SEO UYUMLU WEB TASARIM NE DEMEKTİR?

Web tasarım SEO ile doğrudan ilişkilidir. SEO hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken temel taşlar yazılım, tasarım ve içerik olduğundan dolayı web sitesi tasarımı arama motorunda ilk sıralara gelmek isteyenler için çok önemlidir. Bir site için yapacağınız SEO çalışmalarının temelinde iyi bir site tasarım inşaatının olması gerekir. Kullanıcı odaklı kurgulanmış kreatif website tasarımı arama motorunda konum elde etme çalışmalarını birinci derecede etkileyeceğinden dolayı çok çok önemlidir. Yani SEO uyumlu web sitesine sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir SEO uzmanıyla web tasarım projenizi yürütmeniz gerekmektedir.
 

W3C NEDİR?

W3C, yani (World Wide Web Consortium) Web´ in gelişmesinde önemli bir etken olan yapımdır. W3C Web’ in standartlarını belirlemesiyle bilinir. Amaçları Html çıktılarının bütün tarayıcılarda aynı çıktıyı vermesini sağlamaktır. WC standartlarına uymayan sitelerin bozuk ya da karmakarışık olduğunu görmeniz mümkün. Eğer bir sitenin W3C standartlarına uygun olup olmadığını görüntülemek isterseniz W3C Validator kullanmanız gerekmekte. Gelen hataları düzeltmek için yeterli Css bilginizin olması gerekiyor. Hataların olmaması sizin lehinize olacaktır.

Bursa Web Tasarım
[Toplam:49    Ortalama:4.3/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095