Web Tasarım

BASİTLEŞTİRİN. İYİ BİR TASARIMIN GÜCÜ BASİTLİĞİNDEDİR.

Bursa Web Tasarım

WEB SİTE TASARIMI

Bir web sitesi her kişi ve firma için gerekli bir araçtır. Yaratıcı ve etkili bir tasarım sizi diğerlerinden üstün kılar. Özenle tasarlanmış üst düzey web siteleri geliştiriyoruz. Web site firmalarından farkımızı mutlaka hissedeceksiniz.

WEB UYGULAMA TASARIMI

Kullanıcı deneyimini konuşalım. Bir uygulamayı başarıya veya unutulmuş bir başarısızlığa dönüştüren şey nedir? Uygulamanız yalnızca arayüzünüz kadar iyidir. Ekibimiz sizin için sezgisel ve zahmetsiz bir web uygulaması tasarlayarak size yardımcı olacaktır.

BİLGİ MİMARİSİ

Siteniz, kullanıcılarınızın gerçekten aradıkları şeyi bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmalıdır. İyi düşünülmüş bir mimari tasarım sürecimizin özündedir. Harika bir tasarımın iyi yapılandırılmış içerik tarafından yönetildiğine inanıyoruz.

DİJİTAL STRATEJİ

Teknoloji tutulamaz bir hızla değişiyor ve bizde hız canavarı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yolun her adımında sizi yönlendirmek ve yardımcı olmak için buradayız. Hedeflerinize ve bütçenize uyarak, tüm dijital ortamlarda kullanıcılarınıza ulaşmak için stratejiler oluşturuyoruz.

 

METİN YAZARLIĞI

Web siteleri, görsel olarak yönlendirilseler bile, harika bir yazı gerektirir. Web için yazmak özellikle zor iş olabilir, ama endişelenmeyin. Metin yazarlarından oluşan ekibimiz, tam da bu iş için size yardımcı olmak için buradalar.

 

SEO UYUMLU WEB SİTESİ

Kullanıcılar web sitenizi nasıl bulacak? Kelimelerinizi dikkatlice seçip ve sitenizin arama motorları tarafından dizine eklenecek şekilde oluşturulduğundan emin oluyoruz. Sitenizi hedef kitleniz tarafından bulunacak şekilde yapılandırmak, sözleşmemizin önemli bir parçasıdır.

 

WEB TASARIM FİYATLARI

Web site tasarım fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Bunun en önemli sebebi hazır tasarım kullanılacağı mı yoksa tamamen özel bir tasarım mı olacağıdır? Bu oluşturulacak sayfa sayısı ve istenilen içeriklerin hazırlanmasında harcanacak zamanla eşdeğerdir.

 

WEB TASARIM FİRMALARI

Bursa web tasarım firmaları arasında size profesyonel olarak hizmet verebilecek en iyi firmalar arasındayız. Bunu size daha iyi ifade edebilmemiz için herhangi bir firmadan hizmet almadan mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Mobil uyumlu yani responsive web tasarımları; yapılan web sitelerin telefon, tablet, laptop ve masaüstü tüm cihazlarda ekran görünümü ile uyumlu olması anlamına gelir. Günümüzde kullanıcıların büyük çoğunluğu telefon ile arama yaptıkları düşünülürse sitenizin mobil uyumlu olması zorunludur.

WEB TASARIM NEDİR?

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir. 

 

PROFESYONEL WEB TASARIM NEDİR?

Profesyonel web tasarım, firmaların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulur. Günümüzde artan rekabet koşulları içerisinde, internetin de yaygınlaşmasıyla web tasarımlara olan önem artmıştır. Kullanıcılar web sitenize ulaştığında sizden önce sitenizi görmekte ve sizi siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar.

 

WEB TASARIMININ YARARLARI NELERDİR?

Tanıtımınızı ulusal ve uluslararası düzeyde yapmanızı sağlar. Potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize direkt ulaşmanızı sağlar. Müşterilerinizle haberleşmeniz açısından kolay bir yöntemdir. Online ürün tanıtımı ve satışı yapma olanağı verir. Kağıt, posta ve matbaa masrafları olmayacağından tasarrufludur. Size, zamanı ve güncel teknoloji takipçisi bir firma imajı kazandırır. Ürün ve hizmetlerinizi 365 gün 24 saat tüm dünyaya tanıtır. Şirketinizin, müşterilerinizin ve diğer insanların gözünde değer kazanmasını sağlar. Firmanızın teknolojinin gerisinde kalmamasını sağlar. En düşük maliyetli tanıtım aracıdır.

UX ve UI TASARIM NEDİR?

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX – User Experience) Nedir?
UX – kullanıcı deneyimi tasarımı bir arayüz tasarımı yapmaktan çok kullanıcıların site üzerindeki etkileşiminin nasıl olacağıyla ilgilenmektedir. İşte bu etkileşimin nasıl olacağını hayal edip tasarlayan kişiye User Experience Designer yani kullanıcı deneyim tasarımcısı denir.

Kullanıcı Arayüz Tasarımı (UI – User Interface) Nedir?
UI, kullanıcı arayüz tasarımı anlamına gelir. Örneğin kullanmış olduğunuz telefonun ekranındaki tüm her şey bir arayüz tasarımıdır. İkonların yerleri, renkleri ve büyüklüğü tasarımcının verdiği kararlar sonucu uygulanır. Arayüz tasarımının web sitelerindeki karşılığı ise resimler, butonlar, çizgiler, renkler, sayfa yapısı ve boşluklar gibi tüm grafik elemanlardan oluşan görsel tasarımdır.

 

SEO UYUMLU WEB TASARIM NE DEMEKTİR?

Web tasarım SEO ile doğrudan ilişkilidir. SEO hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken temel taşlar yazılım, tasarım ve içerik olduğundan dolayı web sitesi tasarımı arama motorunda ilk sıralara gelmek isteyenler için çok önemlidir. Bir site için yapacağınız SEO çalışmalarının temelinde iyi bir site tasarım inşaatının olması gerekir. Kullanıcı odaklı kurgulanmış kreatif website tasarımı arama motorunda konum elde etme çalışmalarını birinci derecede etkileyeceğinden dolayı çok çok önemlidir. Yani SEO uyumlu web sitesine sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir SEO uzmanıyla web tasarım projenizi yürütmeniz gerekmektedir.
 

W3C NEDİR?

W3C, yani (World Wide Web Consortium) Web´ in gelişmesinde önemli bir etken olan yapımdır. W3C Web’ in standartlarını belirlemesiyle bilinir. Amaçları Html çıktılarının bütün tarayıcılarda aynı çıktıyı vermesini sağlamaktır. WC standartlarına uymayan sitelerin bozuk ya da karmakarışık olduğunu görmeniz mümkün. Eğer bir sitenin W3C standartlarına uygun olup olmadığını görüntülemek isterseniz W3C Validator kullanmanız gerekmekte. Gelen hataları düzeltmek için yeterli Css bilginizin olması gerekiyor. Hataların olmaması sizin lehinize olacaktır.

[Toplam:21    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0224 8880095