FORGOT YOUR DETAILS?

Kurumsal Tanıtım Filmi

Restaurant Tanıtım Filmi

Özel Okul Tanıtım Filmi

DANS KOREOGRAFİ KLİP ÇEKİMLERİ

Düğün Salonu Tanıtım Filmi

Bursa Kısa Film (Teaser) ve Tanıtım Filmi Çekimi

Bursa Kısa Film (Teaser) ve Tanıtım Filmi

Bursa Ve Güzellikleri

Bursa şehri, Osmanlı İmparatorluğu döneminde gözde illerden biri olmuş ve Tarih kitaplarına konu alan güzellikleri ile Türkiye'nin sayılı şehirleri arasında yer almaktadır. Çeşitli doğa ve tarihi güzellikleriyle adeta bir kültür yuvası olmuştur. Camileri, meydanları, yeşillikleri ve denizi ile insanları kucaklayan bu şehir, yer yıl yüz binlerce insana kapılarını aralamaktadır. Şehir, Marmara ve Ege Bölgesi arasında köprü görevi görmektedir. İki bölgenin de çeşitli kültürlerini içerisinde barındırmaktadır. İnsanların tarihte yer alan gelenek ve göreneklere bağlı kalışı hayranlıkla takip edilmektedir.

Gezilecek yerler arasında bulunan çeşitli yerleri özet geçmek gerekirse; Çay içmek için uğrak bir mekân olan Koza Han, gözleme ayranın çıkış noktası olan ve Kınalı Kar dizisi ile tanınmış olan Cumalıkızık köyü, Osmanlı Devleti'nin Bursa'ya giriş yaptığı yer olan ve her cuma günlerinde çalınan mehter marşları sayesinde tanınan Saltanat Kapısı, İznik çini sanatının eşsiz eseri olan Yeşil Türbe, Ramazan toplarının merkezi olan Tophane, kar ve kayak merkezi olan ve Dünya sıralamasında yer alan Uludağ, Suuçtu Şelalesi, Uluabat Gölü, Irgandı Köprüsü, Ulu Cami, Cumhuriyet Caddesi gibi gezilecek birçok yer bulunmaktadır. Bu yerlerin çekimleri ve Bursa tanıtım filmi, firmamız tarafından kusursuz ve görsel açıdan mükemmel bir şekilde yapılmaktadır. Bursa'da güzellikler çok olduğu için tüm bu güzellikler bizlerin ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Hizmet Detayları

            Bursa teaser, oluşturulurken son teknoloji ürünleri kullanmaktayız. Kullandığımız kayıt makineleri son üretim olup kaliteli çekimler yapmaktadır. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma ayarları için kullandığımız lensler ise kusursuzdur. Detaylar ve karış karış her yer çekilebilmektedir. Yaklaşık 1 kilometre yakınlaştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca hd kalitede video imkânını da sunmaktayız. Buna ek olarak şehri yukarıdan da tanıtmaktayız. Son teknoloji ürünü olan dronlar sayesinde kuş uçuşu görüntüler elde etmekteyiz. Her kare tek tek çekilmektedir.

Dronların üzerinde yer alan kameralarımız ile yaklaşık 500 metre gibi bir yükseklikten Bursa'nın tüm güzelliklerini objektiflere yansıtmaktayız. Üstelik bu işlemler bizim tarafımızdan yapılmaktadır ve video sunumu haline getirilmektedir. Video sunumlarımız ise son teknoloji ürünleri olan bilgisayarlarımız ile yapmaktayız. İnternet ortamlarında yer alan video programlarının aksine tam kalite ve profesyonel video programları kullanmaktayız. Kuruluşumuz tam donanımlıdır ve Bursa kısa tanıtım filmi yaklaşık olarak 1 gün sürmektedir. Bu filmler 1080p kalitesindedir ve Hd olarak sunulmaktadır. Video programımızda yer alan ince dokunuşlar ile videolara ayrı bir görsellik katmaktayız.

Video ortasında olan geçişler ve efektler uzman video programcılarımız tarafından oluşturulmaktadır. Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda videoların ayarlamaları da yapılmaktadır. Oluşturduğumuz taslağı ilk olarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Beğenilir ise projeyi tamamlamaktayız. Sorduğumuz sorular neticesinde istenilen düzeltmeleri ve eklenmesi gereken noktaları da yapmaktayız. Yapılan kısa filmler, müşterilerimize hediye ettiğimiz tek kullanımlık flash bellekler vasıtası ile aktarılmaktadır. Buna ek olarak isteme durumunda videoları sosyal ortamlarda da paylaşımını yapabilmekteyiz. Mail adresinden detaylı görselleri ve hazır videoyu da göndermekteyiz. Ayrıca internet sitelerine de istek durumunda yüklemekteyiz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Kurumsal tanıtım genel olarak filmleri bir kuruluşun tüm faaliyetlerine dikkat çekmek amacıyla hazırladığı filmlerdir diyebiliriz.

Kurumsal tanıtım filmlerinin hedefi şunlardır;

- Hedef kitleye kurumun politikaları, fonksiyonları, olanakları, amaçları, idaelleri ve standartlarını dikkate alarak eğitmek, bilgilendirmek ve etkilemek
- Şirket yönetiminin yeterliliğini, bilimsel bilgisini, üretim yeteneklerini, teknolojik gelişimini, ürünlerin gelişimlerini, sosyal ilerlemeye ve toplumun refajına yaptığı katkıyı vurgulayarak şirket hakkında olumluı bir kanaat oluşturmaki olumsuz tutumları ve olumsuz tanıtımı azaltmak,
-Şirketi belirli nitelikleri olan kişilere veya yeni mezunlara, çalışılacak iyi bir yer olarak göstermek.Yani ürün veya hizmetten daha çok, bir kurumun çıkarı için yapılan tanıtım filmleridir diyebiliriz.

Kurumsal tanıtım filmleri tüketicilerin yanı sıra halen mevcut olan ve potansiyel çalışanlara, hissedarlara, iş ve finans çevrelerine, devlet kurumlarına yönelik yapılabilir. Kurumsal tanıtım filmleri özellikle endüstriyel alanda, tüketici alanıyla karşılaştırıldığında satışlar üzerinde bir etkisi vardır. Her iki alanda da faaliyet gösteren şirketler ürün ve markalarını tanıtmanın bir aracı olarak kullanmaktadırlar.

Çalışma Ekibimiz

Yapılan çekimler son derece kaliteli ve kusursuz olmaktadır. Drone kullanan arkadaşlarımız çekimlerini yaparken uzaktan kumanda ve telefonlar ile çekimlerin kontrollerini yapmaktadır. Filmlerin tasarımı ve düzenlemesi için çalışan video programcılarımız ise bilgisayar programcılığı alanında uzun yıllardır hizmet veren kişilerdir. Ayrıca sorulabilecek sorular ve istekler için çağrı merkezimiz 24 saat hazır olarak beklemektedir.

Yukari