Teaser – Tanıtım Filmi

ETKİLİ ÇEKİMLER İÇİN BİRARAYA GELEN HARİKA EKİBİMİZLE TANIŞIN.

Bursa Teaser & Tanıtım Filmi

KISA FİLM (TEASER) VE TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Bir projeyi anlatmanın en etkili yolu kreatif içeriklere sahip bir tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor. Tanıtım videolarının izleyici üzerinde oluşturduğu akılda kalıcılık ve güvenilirlik gibi faktörler doğru mesajı hedef kitleye en uygun şekilde aktararak rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlamaktadır..

 

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Şirketinizi en kolay ve iyi bir biçimde ifade edebilmek için önemlidir. Zira bu tarz videolar ve tanıtım filmleri sosyal medyada oldukça sık paylaşılmakta ve binlerce kez izlenmektedir. İyi çekilmiş bir kurumsal tanıtım filmi düşük meblağlarla şirketinizin tanınmasını ve icraatlarını anlatmasını sağlayabilmektedir. Kurumsal tanıtım filmleri daha çok kişiye ulaşmanıza olanak tanır.

 

FABRİKA TANITIM FİLMİ

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmalıdır.

 

FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma tanıtım videosu, firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için hayati bir öneme sahiptir. Günümüzde internetin artık en önemli iletişim aracı haline geldiği bir ortamda, firmaların yapacakları iyi bir tanıtım videosu oldukça iyi bir reklam şansı anlamına gelmektedir.

 
 

REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

Reklam filmi, hedef kitlenin markanıza olan güven duygusunu artırır, markanızın güvenilirliğini en üst seviyelere çıkarır ve kalite algısı oluşturur. Bu duruma paralel olarak, televizyon izleyen insanların markanızı tanımasını sağlar ve bilinirliğinizin artmasında etkin bir rol oynar. Zekice tasarlanmış, nitelikli bir reklam filminin markanıza büyük değer katacağı aşikardır.

 
 

SOSYAL MEDYA VİDEOSU HAZIRLAMA

Youtube, Facebook, İnstagram gibi bütün medya kanallarına yönelik video içerik üretme, videolar hazırlama, animasyon filmleri alanında sizlere hizmetler sunabiliyoruz. Sosyal medya yönetiminden video ve fotoğrafların hazırlanmasına, içeriklerin oluşturulmasına kadar tam hizmet sunmaktayız.

 
 

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

Ürün Tanıtım filminin hedefinin ne olduğu, seslenmek istediği hedef kitle, ürünün veya hizmetin anlatılmasını veya öne çıkarılmasını istediği fayda ve içerikler ve diğer bilgiler alınarak video senaryosu hazırlanır. Ürün anlatım videoları daha çok ürünün özelliklerini ve faydasını ön plana çıkarmaktır. Bu sayede kullanıcı kısa sürede ürünün hangi özelliklerinin olduğunu ve hangi faydalarının olduğunu öğrenmiş olacaktır.

 
 
 

TANITIM FİLMİ FİYATLARI

Tanıtım filmi fiyatları yapılacak video içeriğine göre değişebilmektedir. Filmin fiyatını etkileyen bir çok neden vardır. Bunların başında çekim yapılacak ekipmanların çokluğu ve ekibin sayısıdır. Bunun dışında ne kadar çekim yapılacağı (kaç saat, kaç gün) çok önemlidir. Ayrıca yapılan çekimlerden kaç dakikalık video hazırlanacağı ve videoların montajı, kurgusu fiyata etki etmektedir.

 
 
 

TANITIM FİLMİ EKİPMANLARIMIZ

Firma Tanıtım Filmi olarak iyi bir prodüksiyon şirketinde olması gereken bütün tanıtım filmi ekipmanlarına sahibiz. Size en iyi tanıtım videosunu sunmak için son teknoloji kamera, objektif, tripod, reflektör, monitör, mikrofon kullanıyoruz.

 
 
[Toplam:4    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0224 8880095