Teaser – Tanıtım Filmi

ETKİLİ ÇEKİMLER İÇİN BİRARAYA GELEN HARİKA EKİBİMİZLE TANIŞIN.

Bursa Teaser & Tanıtım Filmi

KISA FİLM (TEASER) VE TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Bir projeyi anlatmanın en etkili yolu kreatif içeriklere sahip bir tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor. Tanıtım videolarının izleyici üzerinde oluşturduğu akılda kalıcılık ve güvenilirlik gibi faktörler doğru mesajı hedef kitleye en uygun şekilde aktararak rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlamaktadır..

 

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Şirketinizi en kolay ve iyi bir biçimde ifade edebilmek için önemlidir. Zira bu tarz videolar ve tanıtım filmleri sosyal medyada oldukça sık paylaşılmakta ve binlerce kez izlenmektedir. İyi çekilmiş bir kurumsal tanıtım filmi düşük meblağlarla şirketinizin tanınmasını ve icraatlarını anlatmasını sağlayabilmektedir. Kurumsal tanıtım filmleri daha çok kişiye ulaşmanıza olanak tanır.

 

FABRİKA TANITIM FİLMİ

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmalıdır.

 

FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma tanıtım videosu, firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için hayati bir öneme sahiptir. Günümüzde internetin artık en önemli iletişim aracı haline geldiği bir ortamda, firmaların yapacakları iyi bir tanıtım videosu oldukça iyi bir reklam şansı anlamına gelmektedir.

 
 

REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

Reklam filmi, hedef kitlenin markanıza olan güven duygusunu artırır, markanızın güvenilirliğini en üst seviyelere çıkarır ve kalite algısı oluşturur. Bu duruma paralel olarak, televizyon izleyen insanların markanızı tanımasını sağlar ve bilinirliğinizin artmasında etkin bir rol oynar. Zekice tasarlanmış, nitelikli bir reklam filminin markanıza büyük değer katacağı aşikardır.

 
 

SOSYAL MEDYA VİDEOSU HAZIRLAMA

Youtube, Facebook, İnstagram gibi bütün medya kanallarına yönelik video içerik üretme, videolar hazırlama, animasyon filmleri alanında sizlere hizmetler sunabiliyoruz. Sosyal medya yönetiminden video ve fotoğrafların hazırlanmasına, içeriklerin oluşturulmasına kadar tam hizmet sunmaktayız.

 
 

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

Ürün Tanıtım filminin hedefinin ne olduğu, seslenmek istediği hedef kitle, ürünün veya hizmetin anlatılmasını veya öne çıkarılmasını istediği fayda ve içerikler ve diğer bilgiler alınarak video senaryosu hazırlanır. Ürün anlatım videoları daha çok ürünün özelliklerini ve faydasını ön plana çıkarmaktır. Bu sayede kullanıcı kısa sürede ürünün hangi özelliklerinin olduğunu ve hangi faydalarının olduğunu öğrenmiş olacaktır.

 
 
 

TANITIM FİLMİ FİYATLARI

Tanıtım filmi fiyatları yapılacak video içeriğine göre değişebilmektedir. Filmin fiyatını etkileyen bir çok neden vardır. Bunların başında çekim yapılacak ekipmanların çokluğu ve ekibin sayısıdır. Bunun dışında ne kadar çekim yapılacağı (kaç saat, kaç gün) çok önemlidir. Ayrıca yapılan çekimlerden kaç dakikalık video hazırlanacağı ve videoların montajı, kurgusu fiyata etki etmektedir.

 
 
 

TANITIM FİLMİ EKİPMANLARIMIZ

Firma Tanıtım Filmi olarak iyi bir prodüksiyon şirketinde olması gereken bütün tanıtım filmi ekipmanlarına sahibiz. Size en iyi tanıtım videosunu sunmak için son teknoloji kamera, objektif, tripod, reflektör, monitör, mikrofon kullanıyoruz.

 
 

TANITIM FİLMİ NEDİR?

Tanıtım Filmi; kişi, kurum, ürün veya hizmetlerini hedef kitleye ve/veya potansiyel hedef kitleye ulaştırmak amacı ile planlanarak çekimi gerçekleştirilen video modelidir. Temel amaç günümüzde en etkili iletişim araçlarının başında gelen videoyu kullanmak ve geniş kitlelere tanıtım amaçlı ulaşmaktır. İnternette ve sosyal medyada geçirilen süreler ve kullanım oranlarına bağlı olarak uygun bütçeli ve etkili bir yöntemdir.

TANITIM FİLMİ NEDEN GEREKLİDİR?

Sosyal medya kullanımın artması ile birlikte artık herkes evde, işte ve sokakta video izliyor. Ve bu sayı her geçen gün büyük ölçüde artıyor. Kurumsal şirketlerin kurumsal tanıtım filmi yaptırmaları bu anlamada çok önemlidir. Tanıtım filmlerinin yayın mecraları sadece sosyal ağlarda değil, internette, fuarlarda veya sunum toplantılarında çok önemlidir. Bunun yanında Ürün tanıtım filmi, bir ürünün tanıtılması için en etkili iletişim aracıdır.

TANITIM FİLMİ İLE REKLAM FİLMİ ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Tanıtım filmi çekimi genellikle bir kurum-firma, şirket ya da ürünün geniş ve ayrıntılı bir şekilde, tüm detaylarıyla video, resim, fotoğraf gibi medya iletişim araçlarını kullanarak ön plana çıkartılmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Reklam filmleri ise, konuyla alakalı olsun olmasın tüm müşteri -hedef kitle üzerinde etkili olmak için yapılan, kısa süreli ve etkili çalışmalardır. Bu yüzden daha maliyetli olabilmektedir. Maliyeti arttıran, tanıdık bir yüz olarak cast (oyuncu seçimi), daha büyük bir teknik ekipman listesi ve daha etkili olması için üzerinde geniş bir fizibilite çalışması yapılmış bir reklam metni olmaktadır.

 
 

TANITIM FİLMİ NASIL ÇEKİLİR?

Tanıtım filmleri firmaların kimliklerini ve amaçlarını ortaya koyması nedeniyle profesyonel çalışma isteyen bir iştir. Bu filmler şirketinizin bu güne kadar yapmış olduğu çalışmaları, kurumsal vizyonunu, piyasadaki yerini, gelişimini ve itibarını ön plana çıkarır. İyi bir kurumsal tanıtım filmi sizleri her alanda temsil edecek, profesyonelliğinizi gösterecek, iş ortaklıklarınızı ve satışlarınızı artıracaktır. Bu nedenle ajans seçiminizi doğru yapmalısınız. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

TANITIM FİLMİ MÜZİĞİ

Hazırlanan senaryo gereği seslendirme yapılması gerekiyorsa, Türkçe ve hemen hemen tüm diğer dillerde seslendirme ya da altyazı hazırlanabilmektedir. Ayrıca filminizi tamamlamak için çözüm ortakları ve sanatçılarla birlikte çalışarak, filminize özel tema müziği hazırlar. Müzikleri geniş kütüphanemizden seçebileceğiniz gibi sizin için özel hazırlanmış müzik ile tamamlanan filminiz heyecan verici bir deneyim sunar.

TANITIM FİLMİ SESLENDİRME

Film seslendirmesinde dikkat edilmesi gereken ilk adım, yüzlerce demo arasından temaya uygun ve şirket profilinizi yansıtan ses renginin seçilmesidir. Firmanızı veya firmanızın bir ürününün hatta Lansmanını yaparken başvurulacak yegane şey o firma veya ürün ile eşleştirebileceğiniz bir ses olmalı.

[Toplam:12    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095