FORGOT YOUR DETAILS?

Bursa Seo

SEO Nedir?

İnternetin günümüz dünyasında oldukça hızlı yayılmış olması sebebi ile artık pek çok kurum şirket hatta kişi işlerini bir web sitesi aracılığı ile internet üzerinden yürütmeye başlamıştır. Fakat özellikle bazı sektörlerde web sitesi ile işlerini yürüten öyle çok kişi vardır ki arama motorlarında web sitenizin fark edilmesi ve üst sıralarda yer alabilmesi için bazı işlemler yapılması gerekmektedir. İşte arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilmek için site içindeki yazıların ve güncellemelerin SEO uyumlu olması gerekmektedir.

SEO Neden Önemli?

SEO uyumlu bir web sitesi sayesinde arama motorlarında en çok aranan kelimeler ile web sitenizin üst sıralarda görünmesini sağlayabilirsiniz. Peki, bu durum bir şirkete ya da web sitesine ne kazandırır. Arama motorunda üst sıralarda yer almanız demek sitenizin ziyaretçi sayısının artması anlamına gelmek ile birlikte bu da web sitenizin daha çok kişi tarafından tanınması anlamına gelir.

SEO uyumu sayesinde daha geniş kitlelere ulaşan web siteleri sahiplerine daha çok kazandırırlar. Fakat bu işlem aslında çok da kolay değildir. Arama motorları zaman zaman web sitesinin üst sıralarda görünmesi için yapılmakta olan bu çalışmaları algılayabilmekte ve hile olduğunu düşünmektedir. İte bu gibi bir durum ile karşılaşmak bir web sitesinin artık kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilir.

Örneğin google arama motoru yeni açılmış olan bir web sitesinin hızlı bir şekilde yükseldiğini fark ettiğinde hile olduğunuz düşünür ve web sitesini bloke edebilir bu da web sitenizin günden güne ziyaretçi sayısının düşmesine sebep olur.

İşte tüm bu sebepler dahilinde SEO uyumlu çalışmalar için işinin uzmanı kişiler ile çalışmalısınız. Bizler Ajans Bulut Bursa Seo uyumlu web site tasarımları ve güncellemeleri konusunda oldukça uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Seo uyumlu çalışmalarda başarıyı hedefleyen ekibimiz oldukça kaliteli işlere imza atmaktadır.

SEO'da Doğallık Önemli

Seo uyumlu çalışmalarda google tarafından bloke olmamak için doğallık oldukça önem arz etmektedir. Yapay çalışmaları anında algılayan arama motorlarını kandırmak hiç de kolay değildir. Web sitesinin arama motorları tarafından bloke edilmesi kişilerin daha sonraki aramalarında web sitesinin sıralamaya dahi giremeyeceği anlamına gelir ki bu gibi durumlarda web sitesini yeniden kurtarmak oldukça zor olmak ile birlikte çoğu zaman yeni bir web sitesi hazırlamaktan başka bir çare olmayabilir. SEO uyumunda doğallık bu neden ile önemlidir.

            Ajans Bulut Bursa Seo olarak müşterimizin ne istediğini anlayan ve her müşterisine ayrı çözüm önerileri üreten bir firma olan Ajans Bulut olarak bizler yaptığımız işlerde doğallık ile birlikte kalıcılığı da hedeflemekteyiz. İşte bu sebep ile yapılan çalışmaların sayısına zamanına ve uygulanma biçimine oldukça dikkat etmekteyiz ki yapılan işten beklenen performans sağlanabilsin.
Seo çalışmalarında genellikle tek elde yürütülen çalışmalar daha başarılı sonuçlar getirmektedir. Bu da Seo çalışmalarındaki başarıya kalıcılık getirmektedir.

Site İçi ve Site Dışı Seo Çalışmaları

Seo çalışmalarının yanı sıra web sitesinin zaman zaman güncellenmesi ve hatta başka sitelerden aldığı backlink gibi yöntemler de arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya yardımcı olacaktır. Bu neden ile sitede ara ara yapılacak ufak değişiklikler oldukça önemlidir.
Site içerisinde yapılacak güncellemeler ya da seo uyumlu yazılar site içi seo çalışması olarak kategorize edilirken web sitenizin başka web siteleri tarafından önerilmesi yani backlink ise site dışı Seo çalışmaları içerisinde gösterilebilir.

Site içi ve site dışı Seo çalışmaları birlikte yürütülürse başarılı sonuçlar daha kısa sürede elde edilir. Web sitenizin üst sıralara yerleşmesini istiyorsanız Ajans Bulut Bursa Seo olarak dilediğinizde yanınızdayız.

Yukari