FORGOT YOUR DETAILS?

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlikte Tercihiniz

Kurumsal kimlik, bir kurum için son derece önemlidir. Kurumun pazarlamada nasıl bir duruş ve davranış göstereceğini belirlediğinden dolayı her kurum tarafından dikkatli bir şekilde ele alınması gereken bir konudur. Kurumun görünen yüzü olacağından dolayı kurumsal kimlik tasarımı yaptırırken bu alanda tecrübeli, yeterli bilgi birikime sahip ve kurumu hedef kitle ile en iyi şekilde iletişime geçirebilecek yerle çalışılması kurumun faydasına olacaktır.

Neleri Kapsar?

Bir kurumsal kimlik çalışmasının içerisine logo tasarımı, web sitesi tasarımı, antetli kâğıt tasarımı, araç üstü giydirme, ambalaj tasarımı gibi çok çeşitli alanlar girmektedir. Bahsi geçen ürünlerin tasarımı yapılırken her şeyin ne ölçülerde ve ne şekilde kullanılacağının tespiti ve hayata geçirilmesi kurumsal kimliğin başarıya ulaşıp ulaşamayacağını göstermektedir.

Önemi

Kurumsal kimlik, kurumun imzası olma özelliğinden dolayı sık sık değiştirilemez. Dolayısıyla ilk tasarım sırasında en doğru ve en kaliteli çalışmanın ortaya çıkarılması kurumun geleceği açısından hayati önem taşımaktadır. Ayrıca kurumsal kimlik kurumun tüketici tarafındaki imajını yansıtacağından dolayı reklam yatırımlarının başarıya ulaşıp ulaşmamasında da hayati bir rol oynamaktadır.

Ne Yapıyoruz?

            Bursa kurumsal kimlik konusunda yapmış olduğumuz kaliteli ve başarıya ulaşan çalışmalarla daima bir adım önde olan bir yer olmuştur. Tamamı alanında uzman personelimiz ve geçmişten gelen yoğun tecrübelerimiz ile kurumunuzun kurumsal kimlik çalışmasını en etkin ve en size yaraşır şekilde yerine getiriyoruz. En iyi Bursa kurumsal kimlik tasarımını yapan ekibimiz ile kurumunuzun hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyor, rakipleriniz karşısında öne geçerek pazarda en büyük payı almanıza katkıda bulunuyoruz.

            Bursa kurumsal kimlik ve marka oluşturma konusunda bizi tercih ettiğiniz taktirde yapacağımız tasarımlarla ve çalışmalarla kurumunuzun hedef kitlesi karşısında yıllarca unutulmayacak ve sizi gurur yaşatacak bir marka bilinirliği olacaktır. Siz de bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukari