FORGOT YOUR DETAILS?

Bursa Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Ortaklığı Ve Avantajları

Gelişen internet teknoloji sayesin de, internet artık aklınıza gelebilecek bütün ürünlerin satılabileceği bir pazar haline gelmiş bulunmakta. Yaşam standartlarımızın değişmesi, yoğun tempolu çalışmalarımız sayesin de, çoğumuzun dışarı çıkıp alışveriş yapacak fırsatı bulunmuyor. Bunu gayet iyi bilen Google ve internet siteleri, istediğiniz yerde alışveriş yapma imkanını sizlere sunuyor. Google AdWords, Google'ın kullanıma soktuğu bir reklam ağıdır. Bu reklam ağında, bütçenizi belirleyerek kendi işletmenizin reklamını verebilirsiniz. Google tarafından ilgili ürünleri arayan milyonlarca kullanıcı, size işinizi geliştirme ve sınırların dışına çıkma imkanı tanıyor.

Google AdWords değişen içerikleri sayesinde size daha fazla imkanlar sünüyor: 

Sunmuş olduğu reklam uygulamaları sayesin de, Google ile anlaşma yaparak siz de bütçenize göre yayınlanmasını istediğiniz ürüne müşteriler bulunabilirsiniz. Google'ın ana mantığı en çok popüler olan sitelere reklam vererek, tıklanma sayısı kadar ücret ödemesidir. Sizin yayınlanmasını istediğiniz ürünü, tıklanması fazla olan Blog sayfalarına ve Google Arama butonunun ilk 4 satır veya son 3 aramasına yerleştirerek, işletmenizin ve ürünlerinizin reklamını yapacak. Belirli kriterler belirleyerek seçtiğiniz kelimeleri anahtar olarak kullanması sayesin de, arama butonuna kullanıcılar tarafından yazılan anahtar kelimeniz sayesin de ilk olarak reklamınız karşınıza çıkacak. Tıklanma sayısı ne kadar fazla olursa, ödediğiniz ücretin üstünden kesilecek yani reklamınız ne kadar popüler olursa, daha az bir ücret ödeyeceksiniz. Google Blog sayfalarında da tıklanma sayısı yüksek olan sayfalar da isteğiniz üzerinize reklamınız yayınlanacak.

Anahtar kelime nedir ve yararları: 

Anahtar kelimeler, arama butonuna ilgili bir cümle yazıldığın da karşınıza çıkacağı için çok önemlidir. Bursa Google Adwords gibi Bursa halkı tarafından arama butonuna Bursa yazıldığın da, karşınıza Bursa ili ile ilgili reklamlar çıkacaktır. Bursa Google Adwords Ajans Bulut ortaklığına başladığınız anda artık internet üzerinden de ürün satışına kolaylıklar atılabileceksiniz. Bursa Google Adwords Ajans Bulut ortaklığı yapabileceğiniz gibi, tıklanması fazla olan sitelerle irtibata geçerek de istediğiniz reklamı belirlediğiniz süre zarfında o site de rahatlıkla yayınlatabilirsiniz. Örnek olarak Olta satıyorsanız, balıklarla ilgili bir sayfaya reklamınızı vererek o konu da ilgili olan kitleyi sizin ürünlerinize yöneltebilirsiniz. Doğru ortaklıklarla kesinlikle çok fazla alıcı bulacağınız, Google AdWords ortaklığında işletmenizin büyümesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Neredeyse sadece Reklamcılık ve tıklanma sayısı sayesin de, gelişimini devam ettiren Google, bu konuda da eskisine oranla daha fazla ilgili yaklaşıyor. Eskiden arama butonuna yazdığınız ilgili kelimeler de sadece yanlarda ve arama kriterlerinde iki gibi az rakamlarla çıkan reklamlar müşterilerin dikkatini çekmeye yeterli olmuyordu.

Bu sorunu ortadan kaldırmak için Google arama butonunun yanlardaki reklamlarını kaldırdı. Bu saye de daha ilgi çekici olan arama sayfasının ilk 4 arama kriterini ve sondan 3 arama kriterini yazılacak anahtar kelimeye göre sıralayarak karşınıza getirdi. Bu sayede arama sayfasın da karşınıza çıkacak olan 7 arama butonu sayesin de, daha fazla müşteriye hitap etmeyi başardı. Sosyal medya da karşınıza çıkan bütün uygulamalardaki, reklamları Google yayınlıyor. Yayınlanan sayfalara ise tıklanma oranına belirli ücret ödüyor. Günümüzün mağazaları gibi çalışan internet sayfalarının pek çok avantajı bulunuyor. İsterseniz ürünlerinizi eviniz de satarken, kira, elektrik gibi dükkan ihtiyaçlarını ödemek gibi dertleriniz ortadan kalkıyor. Siz de bu avantajlardan yararlanmak, her daim ürünlerinize bir alıcı bulmak istiyorsanız Google AdWords size sunulan mükemmel bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor. Üstelik aklınız da kalan sormak istediğiniz soruları, her ülke için olan destek ekipleri sayesin de kolayca çözüp belirlediğiniz süre zarfınca reklam vermeye hemen başlayıp, internet sektörüne atılabilirsiniz.

Yukari