E-Ticaret

BENZERSİZ VE ESNEK E-TİCARET ALTYAPIMIZ İLE SİZ DE BAŞARIYI HIZLICA YAKALAYABİLİRSİNİZ.

Bursa E-Ticaret

ANAHTAR TESLİM E-TİCARET

E-Ticaret yapmak istiyorum ama nasıl mı diyorsunuz? Hiç Merak Etmeyin Ajans Bulut’un kolay uygulamaları ve verdiği ücretsiz birebir eğitimler sayesinde e-ticaret sitenizi kısa zamanda oluşturabilir, satışlara başlayabilirsiniz.

 

KULLANIMI KOLAY YÖNETİM PANELİ

Ajans Bulut e-ticaret sisteminin kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu, kolay arayüzler üretir.

 

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde.

 

İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK ÖZEL MODÜLLER

Ajans Bulut ile e-ticaret daha hızlı, daha pratik! Tek tuş ile fatura kesme, kargo ve diğer entegrasyon modülleri, hızlı ve kolay ürün ekleme seçenekleri ve daha birçok gelişmiş modül ile ticaretinizi kolaylaştırın.

 
 

ENTEGRE BANKA VE ÖZEL ÖDEME SİSTEMLERİ

Tüm bankaların sanal pos alt yapıları sisteme entegre durumda. Tek yapmanız gereken sanal pos şifrelerinizi yönetim paneliniz üzerinden girmeniz. Bunun dışında Paypal, Payu, Ipara, Iyzico gibi özel ödeme sistemleri de sizler için hazır durumda.

 
 

DETAYLI SİPARİŞ VE KARGO YÖNETİMİ

E-ticaret sitenizden aldığınız tüm siparişleri adım adım yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Entegrasyon altyapısı olan tüm kargo şirketleri ile entegrasyon sistemi sayesinde kargo bilgilerini web siteniz üzerinden yayınlayabilir, siparişlerinizi kargo sistemine anında aktarabilirsiniz.

 
 

E-TİCARET PAKETLERİ

E-Ticaret paketleri sipariş, stok, kargo, raporlama gibi özelliklerin bulunduğu farklı fiyatlardaki seçeneklerdir. İş hacminize göre paketlerde değişiklik yapabilirsiniz. Firmamızda tüm e-ticaret paketlerinde tüm sanal pos modülleri, entegre yazılımlar ve ihtiyaç duyacağınız tasarımsal altyapı birlikte sunulur.

 
 
 

E-İHRACAT ÇÖZÜMLERİ

Ürettiğiniz ürünleri dünyanın heryerine ulaştırmaya hazır mısınız? Artık Türk ürünlerini dış pazara aktarmanın zamanı geldi. Firmamız sitenizi yurtdışı satışlarına hazır gele getirmek için yanınızda. Tüm dil seçenekleri ve tüm yabancı para birimleri ile entegre olarak sitenizi tasarlıyoruz.

 
 
 

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Bizden alacağınız e-ticaret sitesinin yanında profesyonel olarak danışmanlık hizmetide almış olacaksınız. Siz ürünlerinizi üretirken online satış sitenizide bize emanet edebilirsiniz. Bu konuda ki tecrübemiz ile markanızın kısa sürede istediğiniz seviyelere gelmesini beraber sağlamış olacağız.

 
 
[Toplam:11    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095