FORGOT YOUR DETAILS?

Bursa E-Ticaret

E-Ticaret Nedir Bursa E-Ticaret

E-TİCARET NEDİR?

İnternet üzerinden insanların belli sistemlerin üzerinden gerçek ya da sanal olan ürünleri para karşılığıyla satın alınmasıdır. Kısaca anlatılmak gerekirse e-ticaret ticaretin elektronik ortamlar üzerinden gerçekleştirilmesi işlemidir. OESC e-ticareti şu şekilde ifade etmektedir. E-ticaret, ticaretten önce firmaların elektronik ortamlar karşısında bilgi sahibi olabilmesi ve bu konular hakkında araştırma yapıp bilgi sahibi olması, bütün firmaların elektronik ortam üzerinden buluşması, bütün hizmetlerin düzenli ve sağlıklı bir şekilde temin edilebilmesidir. E-ticaret oldukça geniş bir ortamı içermektedir. Bu ortam üzerinden bütün firmalar ya da kurumlar istediği bütün ürünleri satabilir ve herkes istediği bütün ürünleri sarın alabilir. E-ticaret üzerinden belli başlı satılan bir ya da bir kaç ürün bulunmamaktadır.

İnternet sonsuz bir döngü içerisinde olduğu için bu platform üzerinden insanlar her şeye ulaşabilirler. E-ticaret te ticaret konusunda fazlasıyla gelişmiş bir ortamdır. E-ticaret üzerinden satış yapmak istiyorsa eğer bir kurum ya da şirket yapması gereken asıl iş pazarlama becerisine sahip olmaktır. Pazarlama stratejisi sayesinde herkes internet üzerinden her şeyi satabilir. Önemli olan tek şey stratejidir. Rakiplerinin önüne geçmek, rekabeti arttırmak bu konuda çok önemlidir. E-ticaret üzerinden satış yapabilmek için belli başlı araçlar vardır ve bunlara sahip olmak oldukça önemlidir. Bu araçlar şunlardır;

1)    İnternet bağlantısına sahip olan bir bilgisayar
2)    Elektronik sistem
3)    Ödemeleri alabilmek için elektronik para transferi sistemi
4)    Banka hesapları
5)    Pazar stratejisi

E-ticaretin 4 farklı türü bulunmaktadır. Bunlar;

A) Şirketler arası elektronik ticaret
B) Şirket ile tüketici arası elektronik ticaret
C) Şirket ile kamu idaresi arasında olan
D) Tüketici ile kamu idaresi arasında olan elektronik ticaret

E-ticaret üzerinden birçok kişi kazanç sağlayabilir. Sadece satan kişi ile tüketici karı elde etmez başka insanlarda kar elde edebilir. Bunlar üreticiler, bankalar, sigorta şirketleri, nakliye ve kargo, yazılım firmaları ve devlette etkilenmektedir. Ajans Bulut Bursa e-ticaret ise bunlardan birisidir. Alanında oldukça gelişmiş profesyonel birçok insan bulunmaktadır. Normal ticaretle kıyaslandığı zaman e-ticaret oldukça hızlıdır. Diğer firmaların verdiği fiyatlar ile bütün fiyatları kolay bir şekilde karşılaştırılabilir.

BURSA E-TİCARET

            Ajans Bulut Bursa e-ticaret en güvenilir e-ticaret firmalarına sahiptir. Ticaret konusunda oldukça gelişmiş birçok kişiyi ve firmayı içinde barındırmaktadır. 7/24 müşterilerine bilgi vermektedirler, müşterilerine oldukça geniş kapsamda ürün hizmeti sunmaya özen göstermektedirler, maddi yükü en aza indirmişlerdir, düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedirler ve müşteri memnuniyetini her şeyden ön planda görürler.

BURSA'DA BULUNAN E-TİCARET FİRMALARI arasında en güvenilir firma Ajans Buluttur.

Şu anda e-ticaret yapan ya da yapmayı planlayan girişimciler için yapabilecekleri bazı taktikler şunlardır;

• Gönderilen her pakete mutlaka başka ürünleri tanıtan broşürler konmalıdır. Bu broşürler satın alınan ürünü tamamlayıcı ürünleri içermelidir.
• Eğer biraz daha fark verilirse aynı ürünün büyük boyu ya da 2 tanesi teklif edilmelidir.
• Mutlaka aylık bir e-bülten hazırlanmalı ve son gelen yeni ürünler bu bülten ile tanıtılmalıdır.
•Satılan ürünün sigortası ya da bakımı gibi satış sonrası hizmetler de satılmaya çalışılmalıdır.
• Özel günlerde gönderilen tebrik ve kutlama mesajlarının bir köşesinde yeni ürün ya da kampanyanın tanıtımı yapılabilir.
• Aynı üründen birden fazla alanın indirimi artırılabilir.
• Alışveriş işlemi tamamlandığında açılan “Teşekkür ederiz, işleminiz başarıyla gerçekleşmiştir” sayfasına yeni ürün ya da kampanyalar konabilir.
•Bir üründen belirli bir süre alma vaadinde bulunan ya da bir yıllık bedelini peşin ödeyen müşterilere büyük avantaj, indirimler sağlanabilir.
•Müşteriye habersiz bir şekilde aldığı ürün ile birlikte sürpriz hediye çeki gönderilebilir.
• Belirli bir tutarın üzerinde alışveriş yapanlara ve sürekli alışveriş yapanlara avantajlar sağlanabilir.
•Eğer satılan ürünün belli bir süre sonra biteceği öngörülüyorsa o dönemde yenisini müşteriye teklif edilmeli ya da bitecek ürünleri her ay vb. gönderecek şekilde satmaya çalışılabilir.
• Birden fazla ürün tek bir sepette toplanıp toplu satış yapılabilir.
• Sadece müşterilere özel bir bölüm açılarak bazı ürünler o bölümden ekstra indirimle satılabilir.
• Müşterilerin memnun olup olmadıkları tekrar sizden alışveriş yapıp yapmadıklarını izlenebilir ve alışveriş yapmıyorlarsa nedenlerini araştırılabilir.
•Müşterilere yeni ürünlerden, önce bir deneme ya da numune gönderilebilir.
• Ürünlerle beraber müşterilere yardımcı olacak malzeme hediye edilebilir. Ör pil, hediye kağıdı vb.
• Eğer ileride ele geçecek ürünler biliniyorsa bu ürünler için ön sipariş toplanabilir. Hatta “sizde olsaydı alırdık” denilen ürünler belirlenebilir.
• Alışveriş yapanlara aldıkları üründen maksimum nasıl fayda sağlayabilecekleri anlatılabilir ve destek olunabilir.

Bursa e-ticaret satıcı konusunda da birçok faydası bulunmaktadır. Satıcının ürünlerini satabileceği yeni bir kanal açmasını sağlar, satıcının ürünlerini satabileceği ve tanıtabileceği yeni bir platform oluşturur, talebe göre ürün stoğunu oluşturmasına olanak tanır, her an yeni müşteriler elde edebilmesi sağlar ve bulma olasılığını yükseltir, reklam ücretlerini en alta indirmeye özen gösterir. E-ticaret bu şekilde bütün ilgileri üzerine çekebilmiş ve bu dönemde en popüler siteler arasına adını yazdırmayı sağlamıştır. Oldukça güvenli ve keyifli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.  Ayrıca Ajans Bulut olarak müşterilerimize her türlü e-ticaret danışmanlığı hizmeti vermekte ve e-ticaret danışmanlığı ile alakalı her türlü konuda destek sağlamaktayız. Kesinlikle ama kesinlikle sadece e-ticaret sisteminizi kurup bir kenara çekilmiyor,  e-ticaret sektöründe işinizi geliştirmeniz açısından size her türlü desteği sağlıyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz? Kendimize karşı olan bu büyük güvenin sebebi nedir?

Bursa'da ve diğer çoğu ilde e-ticaret sektöründe yıllardır edindiğimiz tecrübeler ve bu sektörde pişmiş e-ticaret uzmanı personellerimiz sayesinde kendimize çok ama çok güveniyoruz. Yıllardır yüzlerce müşteriye sadece onların memnuniyeti doğrultusunda destek sağlamış e-ticaret uzmanı personellerimiz sizin için de ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar ve sizi mutlu edip işinizi dijital ortama taşıyacaklardır. Bunların yanında ekstra olarak yukarıdada belirttiğimiz gibi müşterilerimize her türlü konuda e ticaret desteği vermekteyiz. Verdiğimiz bu e ticaret desteği ise tamamen sizi memnun etme ve dijital ortamdaki işinizi daha da geliştirme amacı taşımaktadır. Her zaman belirttiğimiz gibi bir kere daha belirtmek istiyoruz, en büyük kazancımız bize güvenen, mutlu müşterilerimizdir. Bursa'da yaşıyor ve e ticaret sistemi hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle güvenebileceğiniz firmaların en başında geliyoruz. Gelişmiş e ticaret sistemi ile benzersiz müşteri desteğini ekonomik fiyatlarla size sunup, sizi şaşırtıyoruz!  Üstelik size her türlü eticaret sitesi tasarlayabilecek ve geliştirebilecek ekibimiz sayesinde bütün bu hizmetleri her bütçeye uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Verdiğimiz eticaret sitesi hizmetlerinde kesinlikle sizi yarı yolda bırakmıyor, siz tamam diyene kadar işinizi işimizmiş gibi düşünmeye devam ediyoruz.

Bursa eticaret hizmeti konusunda kendimize güvenmemizin ve sizi kesinlikle mutlu edeceğimizi düşünmemizin başlıca nedenlerinden birkaçı yukarıda bahsettiklerimizdir. Kafanızda hiçbir şüpheye yer vermeyek sizde bursa eticaret hizmeti konusunda Ajans Bulut'u tercih edebilir, Ajans Bulut'un ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. E-ticaret bursa hizmetimiz sizler için ara vermeden son hızla devam etmektedir. Her gün bir yenilik daha eklediğimiz e-ticaret bursa sektöründe sizleri de aramızda görmek istiyor, bize ulaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Size rakiplerinizinkinden çok çok daha kaliteli bir e ticaret sitesi tasarlayacak. Dijital alemdeki en büyük destekçiniz olacağız. Ajans Bulut ile ürünlerinizi ve firmanızı binlerce kişiye ulaştırmak hiç ama hiç zor değil. Size tasarlayacağımız e ticaret sitesi bundan çok çok daha iyisini yapacak.  Biz de size her türlü e-ticaret hizmetleri sağlayarak işinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. E-ticaret hizmetleri konusunda da uzman ve deneyimli personelimiz başka hiçbir yerde bulamayacağınız desteği size vereceklerdir.

Yukari