Drone Havadan Çekim

DENEYİMLİ PİLOTLARIMIZ İLE TANIŞIN.

Bursa Drone & Havadan Çekim

DRONE HAVADAN ÇEKİM HİZMETLERİ

Profesyonel Havadan Çekim Hizmetinde Bizi Tercih Edin. Firmalarınızın proje ve hizmet tanıtımları için en üst düzey ekipmanlara sahip, doğru bir planlama ve kusursuz tecrübesi ile size en iyi havadan çekim yapabilme garantisini taahhüt eden firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu döneme kadar tüm Türkiye genelinde yapmış olduğumuz çalışmalarımız ve referanslarımız ile ne kadar doğru bir tercih de bulunmuş olacağınızı göreceksiniz.

 

DRONE HAVADAN ÇEKİM FİYATLARI ?

Havadan çekim fiyatları, istenilen hizmetin detaylarına göre farklılık göstermektedir. Havadan çekim için en önemli özellik hava durumunun iyi olmasıdır. Havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi, havadan 360 derece panoramik çekim için fiyatlar değişmektedir. Yapılan çekimler sonrasında istenirse fotoğraf ve videoların montajı, klip haline getirilmesi de ekstra ücrete tabidir.

 

4K ULTRA HD ÇEKİM

Havadan video çekimi, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Videosu çekilecek alanın durumuna göre yüksek veya alçak çekim yapılabilmektedir. Tüm çekim ekipmanlarımız son teknoloji ile uyumludur.

 

FABRİKA VE TESİS HAVADAN ÇEKİMLERİ

Tesis ve fabrikalarınızı tanıtmanın en kolay ve en başarılı yolu olan havadan fabrika çekimleri hizmetlerimizle yüksek kalitede benzersiz görüntüler, videolar fabrika ve tesisinizin kalitesini ve büyüklüğünü gösterecektir. Firma tanıtımınızdaki farkı görmek için bizi tercih edebilirsiniz.

 
 

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

İnsansız hava aracı olan drone teknolojisini kullanarak havadan çekim hizmeti sunan firmamız, havadan çekim yanında prodüksiyon hizmetleri de sunan çok yönlü bir firmadır. Uzman kadrosu ile film yapımı ve diğer yapımlarda çekim öncesi ve sonrası prodüksiyon hizmeti sunmakta, kurgu, montaj ve post-prodüksiyon hizmetleri ile her projede anahtar teslim çözümlerle daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 
 

DRONE ÇEKİM EKİPMANLARI

Teknolojiyi yakından takip ederek, yedekli olarak kullandığımız, bu sayede tüm gün hizmet sağlayabildiğimiz ekipmanlarımızdan bazıları şunlardır; Phantom 4 Pro Drone, Phantom 4 Drone, Inspire 2 Drone, DJI Ronin Camera Stabilizer, DJI Osmo RAW Stabilizer

 
 

DRONE NEDİR?

Drone, İngilizce’de erkek arı manasına gelen bir kelime. Fakat günümüzde insansız hava araçları anlamında kullanılıyor. Tarihine baktığımızda genellikle askeri amaçlı kullanılan dronelar, artık daha ulaşılabilir. Günümüzde iki farklı Drone tipi konuşuluyor. Bunlardan bir tanesi Wi-Fi teknolojisi ile çalışıp, uzaktan kumandayla kontrol edilebilen; belli bir mesafeye çıkıp, şarjı yettiği sürece havada çekim yapabilen ARDrone ve DJIPhantom gibi ürünler.

HAVADAN ÇEKİM NEDİR?

İşletmelerin havadan drone denilen hava araçları ile çekilen full HD kalitesinde video ve fotoğrafları ile işletmenizi daha iyi tanıtma imkanına sahipsiniz. Hava aracı ile yapılan full HD hava çekimleri katalog, tanıtım filmi ve web sitesi tasarımınız için eşsiz bir görsellik sunmaktadır.

DRONE PİLOTUNUZUN SERTİFİKASI VAR MI?

Drone mevzuatına göre ticari amaçlı drone kullanımları için drone sertifikası ve drone ehliyeti almak gerekiyor. Ehliyet almanın yolu da eğitimden geçiyor. SGHM’nin İHA0 ve İHA1 kategorisindeki drone’lar için Türkiye’de, drone okulu adı altında drone eğitimi veren yetkili kurum ve kuruluşlar var. Ticari amaçla drone uçurmak için bu kuruluşların pilot eğitimlerini tamamlamış olmanız gerekiyor. Drone pilotumuzun tüm sertifikaları vardır.

GOOGLE EARTH DESTEĞİ

Drone’ların güvenle hareket edebilmesi için Google’ın; Haritalar, Earth ve Street View gibi araçlarından destek alınarak yeni bir sistem geliştirildi. İleride drone operatörlerinin işlerini daha da kolaylaştıracak şekilde çalışmaların artacağı düşünülüyor.

 
 
 

HDR ÇEKİM HİZMETİ

Yüksek kaliteli fotoğrafı üretmek için otomatik bir şekilde her karenin en güzel kısımlarını alacak ve birleştirecektir. Bu nedenle, fotoğrafları manuel olarak birleştirmek istemediğiniz zaman güzel bir özelliktir.

 
 

 

 
 
[Toplam:12    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095