Domain – Hosting Hizmetleri

ALAN ADINIZI SAĞLAM SUNUCULARIMIZA EMANET EDEBİLİRSİNİZ.

Bursa Domain & Bursa Hosting Hizmetleri

DOMAİN NEDİR? (ALAN ADI)

Domain, Türkçe karşılığı alan adı anlamına gelen kelimelerin ya da rakamların tescil edildiği isimlerdir. Bir web sitesine ulaşmak için, web sitesinin bir IP adresi veya bir ismi olması gerekmektedir. Bunlar da, web sitesi oluşturmanın birinci adımı olmakla beraber, olmazsa olmazlarındandır.

 

HOSTİNG NEDİR?

Hosting hizmeti veren sistem aslında çok hızlı bir internete bağlı olan iyi bir bilgisayardan farklı birşey değildir. Aynı anda belki yüzlerce web sitesini yayınlayabilmesini en önemlisi kesintisiz çalışacağını düşünürsek elbette donanımı ona göre seçilmiştir ve daha da önemlisi çok hızlı bir bağlantı hızı ve yüksek bant genişliğine sahiptir.

 

SUNUCU NEDİR?

Teknik olarak ele alındığında sunucu; verilerin, bilgisayar ağları üzerinden kullanıcıların erişimine açık olarak barındırıldıkları bilgisayar sistemlerine verilen isim. Daha basit bir ifadeyle sunucu, kullanıcının verilere online olarak ulaşabilmesini sağlayan, bu verileri onların kullanımına sunan sistemlerdir.

 

GÜÇLÜ NETWORK ALT YAPISI

Tamamı yedekli çalışan nework alt yapımız ile olası teknik sorunlardan etkilenmezsiniz. Sunucularımız son derece hızlı, güvenilir ve dinamik çalışmaktadır. Google tarafından açıklanan bilgilere göre hızlı siteler ve sunucular daha iyi sonuç vermektedir.

 
 

%99.9 UPTİME ORANI

Yüksek uptime oranı ile sunucularımızda herhangi bir kesinti söz konusu değildir. Zira web siteniz firmanızın aynasıdır. Ve web sitenizi %99.99 oranında sanal dünyada aktif halde tutuyoruz.

 
 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Unutmayın, her firma da istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. %100 hatasız bir şeyi size kimse garanti edemez. Ama bunlar dışında karşılaşılan problemlere en hızlı şekilde çözüm üretmek ve size en iyi şekilde durumu doğru ve detaylı bir şekilde anlatmak bizce en önemlisidir.

 

WEB HOSTİNG NEDİR?

Web sitenizin internette görünür olması için, sitenizdeki dosyaların ve verilerin internete bağlı bir bilgisayarda depolanması gerekir. Bu büyük ve güçlü bilgisayarlara web sunucusu denir. Hosting şirketleri, veri merkezi adı verilen tek bir konumda pek çok web sunucusu bulunduran şirketlerdir. Bu şirketler ayrıca gerekli yazılımları, güvenliği, desteği ve web sitenizin internete bağlanmasını sağlayan bant genişliğini de sağlar.

 
 

KURUMSAL MAİL HOSTİNG NEDİR?

Kurumsal email hosting paketleri normal hosting paketlerinden farklı özelliklere sahiptir. Günümüzde e-posta ile iletişim şirketlerin en çok tercih ettiği yoldur. Siparişler , bildirimler ve şirketler için bir çok önemli bilgi eposta hesapları üzerinden yapılmaktadır. Bu iletişim esnasında E-mail hosting servis sağlayıcısının güvenlik önemlerini , erişim problemlerini minimize etmiş olması ve bunu kullanıcıya yansıtmaması gerekmektedir. 

 
 

SSL SERTİFİKASI NEDİR?

SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır. Şifreleme, verileri şifresi kırılamayan ve sadece doğru şifre çözme anahtarıyla okunabilir hale çevrilebilen bir formatta bir araya getirme sürecidir.

Bursa Domain (Bursa Alan Adı) Sorgulama

Alan adlarını kontrol edip, müsait olan domainleri çok uygun fiyatlarla Ajans Bulut güvencesi ile satın alabilirsiniz.

[Toplam:17    Ortalama:4.9/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095