3D Sanal Tur Çekimi

360 DERECE SANAL TUR ÇEKİMİ VE TANITIMLAR İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ!

Bursa 3D Sanal Tur

3D SANAL TUR NEDİR?

Sanal tur, bir firmanın ürün tanıtımlarının ve mekan tanıtımlarının internet ortamına ileri düzey görsel seçenekler ile ve profesyonel fotoğraf makineleri ile profesyonel fotoğraf çekimleri yapılıp özel programlar aracılığı ile aktarılmasıdır.

 

SANAL TUR İLE MAKSİMUM VERİM

İnternet sitelerinde bir çok otel, emlak, müze gibi kapalı mekan tanıtımı ya da tarihi ve turistik mekan gibi açık mekanların tanıtımı, ilgili mekanlara ait fotoğrafların internet sitelerine konulması şeklinde yapılmaktadır. Fotoğrafların sadece belli açılardan çekilmiş olması tanıtımın etkisini azaltmakta ve kullanıcının istediği kadar detayın kendisine verilmesine engel olmaktadır.

 

SANAL TUR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sanal Tur içerisine yerleştirilecek yön tuşları ile mekanlar arasında gezilebilmektedir. “Örneğin; Bir İnşaat Firmanız var ve Satılık Dairelerini tanıtmak istiyorsunuz.” Sanal tur ile ziyaretçileriniz dairenin kapısından başlayarak tüm odalarını rahatlıkla gezebilmektedir.

 

KOLAY YAYINLAMA

Yaptığımız çekimleri kendi web sitenizde yayınlamak çok kolaydır. Size verilen özel iframe kodlarını sayfa kodlarına yapıştırmanız yeterlidir. Teknik bir bilgi gerektirmez. Ya da dilerseniz tüm bu işlemleri sizin adınıza firmamız yapabilir.

 
 

GOOGLE HARİTALARINDA YER ALMA

Mekanınız Google Haritalarında gezilebilir hale gelebilir. Çekimler tamamlandıktan sonra model Google Haritasına yerleştirilir ve Google aramalar da dahil olmak üzere, 360 derece fotoğraflar sizi arayan müşterilerinize sunulur.

 
 

3D PANORAMA

Gelişen teknolojinin en önemli getirilerinden biri olan Ajans Bulut 3d sanal tur ile firmalar gelirlerini artırma imkanı buldukları gibi yaptıkları bu yenilikçi atılımla sektörlerinde öne çıkma imkanına da kavuşmaktadırlar. Gelecekte adını çok daha fazla duyacağımız sanal tur uygulamasına şimdiden geçmekle firmalar fark yaratma imkanına sahip olacaktır.

 
 

GOOGLE SANAL TUR

İşletmeniz sanal alemde Google Sanal Tur (Street View) ile gezilebilecek. Bursa’da uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamız google, yandex, bing arama motorlarına 360 derece sanal tur çekimlerini ekleyebilmektedir. Verdiğimiz hizmet ile müşterileriniz ile daha yakın olabileceksiniz.

 
 
 

SANAL GERÇEKLİK (VR) NEDİR?

Sanal gerçeklik (VR) videoları ve 360 derecelik video (360), izleyiciyi videonun merkezine koymak için tasarlanmıştır. Bu yüzden her sahnede izleyicileri nasıl yönlendireceğinizi ve her yönde neler görebileceklerini düşünmeniz gerekir.

 
 
 

3D SANAL TUR FİYATLARI NASIL BELİRLENİYOR?

3D Sanal tur fiyatları nokta başı ile ücretlendirilmektedir. Sayfamızda nokta başı ücretlerini bulabilirsiniz. Yapılan çekimlerin birleştirilmesi, rötuşlanması ve ekstra hizmet olarak VR hizmetide verilmektedir.

 
 
 

PANORAMİK ÇEKİM NEDİR?

Gelişen teknoloji ile birçok farklı yöntem kullanan panoramik fotoğraf yazılımları sayesinde cep telefonları, kompakt fotoğraf makinaları dahil birçok cihaz panoramik çekim yapabiliyor. Yazılımdan yazılıma veya tercihe göre panoramik çekim yapılacak olan görüntünün kaç derece olacağı belirlenebiliyor. 360 dereceye kadar çekim yapabiliyorsunuz.

 

ANDROİD TELEFON İLE PANORAMA ÇEKİMİ

Panoramik fotoğraflar sevilen ve uzun süredir kullanılan fotoğraf türlerinden biri. Android cihazınızdan panoramik fotoğraf çekmenin nasıl olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Panorama 360 uygulamasını indirdikten sonra ekrana dokunup çekmek istediğiniz alanı ekrandaki doğrulular yönlendirmeler eşliğinde çekip 3 boyutlu panoramik fotoğrafın keyfini çıkarabilirsiniz.

 
 
 

İPHONE TELEFON İLE PANORAMA ÇEKİMİ

Kamera uygulaması üzerinden Panaroma’ yı seçtiğiniz zaman iPhone ile 180 derecelik panaromik fotoğraf çekebiliyorsunuz. Telefon ile yaptığım birkaç denemede oldukça iyi sonuçlar aldım.
Fakat iPhone ile panoramik fotoğraf çekebilmenin tek yolu bu değil. App Store üzerinden indirebileceğiniz 360 Panaroma uygulaması ile de panaromik fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu uygulama isminden de anlaşılabileceği gibi 360 derece fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor.

FİYATLARIMIZ

1 - 10 Nokta

Nokta
Başı

 • Yüksek Çözünürlük
 • HTML5 Versiyon
 • İnteraktif Bilgi Grafikleri
 • Tam Ekran Görüntüleme

14 - 20 Nokta

Nokta
Başı

 • Yüksek Çözünürlük
 • HTML5 Versiyon
 • İnteraktif Bilgi Grafikleri
 • Tam Ekran Görüntüleme

26 - 40 Nokta

Nokta
Başı

 • Yüksek Çözünürlük
 • HTML5 Versiyon
 • İnteraktif Bilgi Grafikleri
 • Tam Ekran Görüntüleme

51 ve üzeri

Nokta
Başı

 • Yüksek Çözünürlük
 • HTML5 Versiyon
 • İnteraktif Bilgi Grafikleri
 • Tam Ekran Görüntüleme
[Toplam:9    Ortalama:4.9/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0554 8950095