SEO Hizmetleri

HIZLI, DİNAMİK VE GOOGLE DOSTU

Bursa SEO Hizmetleri

SEO NEDİR?

Web sitesi ile işlerini yürüten öyle çok kişi vardır ki arama motorlarında web sitenizin fark edilmesi ve üst sıralarda yer alabilmesi için bazı işlemler yapılması gerekmektedir. İşte arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilmek için site içindeki yazıların ve güncellemelerin SEO uyumlu olması gerekmektedir.

 

SEO NEDEN ÖNEMLİ?

SEO uyumlu bir web sitesi sayesinde arama motorlarında en çok aranan kelimeler ile web sitenizin üst sıralarda görünmesini sağlayabilirsiniz. Peki, bu durum bir şirkete ya da web sitesine ne kazandırır? Arama motorunda üst sıralarda yer almanız demek, sitenizin ziyaretçi sayısının artması anlamına gelmek ile birlikte bu da web sitenizin daha çok kişi tarafından tanınması anlamına gelir.

 

SEO'DA DOĞALLIK ÖNEMLİ

Seo uyumlu çalışmalarda google tarafından bloke olmamak için doğallık oldukça önem arz etmektedir. Yapay çalışmaları anında algılayan arama motorlarını kandırmak hiç de kolay değildir. Web sitesinin arama motorları tarafından bloke edilmesi kişilerin daha sonraki aramalarında web sitesinin sıralamaya dahi giremeyeceği anlamına gelir. Bu gibi durumlarda web sitesini yeniden kurtarmak oldukça zor olmak ile birlikte çoğu zaman yeni bir web sitesi hazırlamaktan başka bir çare olmayabilir.

 

SİTE İÇİ VE SİTE DIŞI SEO ÇALIŞMALARI

Seo çalışmalarının yanı sıra web sitesinin zaman zaman güncellenmesi ve hatta başka sitelerden aldığı backlink gibi yöntemler de arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya yardımcı olacaktır. Bu nedenle sitede ara ara yapılacak ufak değişiklikler oldukça önemlidir.

 
 

ANTİ SEO'YA ENGEL OLUN

SEO uyumu sayesinde daha geniş kitlelere ulaşan web siteleri sahiplerine daha çok kazandırırlar. Fakat bu işlem aslında çok da kolay değildir. Arama motorları zaman zaman web sitesinin üst sıralarda görünmesi için yapılmakta olan bu çalışmaları algılayabilmekte ve hile olduğunu düşünmektedir. İşte bu gibi bir durum ile karşılaşmak bir web sitesinin artık kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilir.

 
 

ARAMA MOTORU DOSTU WEB SİTESİ

Sayfalarınızda, özellikle de ana sayfanızda yüksek kaliteli içerik sunun. Bu, yapılması gereken en önemli tek şeydir. Sayfalarınız, yararlı bilgiler içeriyorsa, içerikleri çoğu kullanıcının ilgisini çeker ve web yöneticilerini sitenize bağlanmaları konusunda ikna eder.

 
 

SEO HİZMETİ

Uzun yıllardır seo hizmeti veren firmamız birçok kurumsal firmanın seo hizmeti danışmanlığını yapmaktadır. Seo hizmeti bir bütün olarak ele alınmalıdır ve birçok değişkeni içinde barındıran bir yapısı vardır. Bu konuda profesyonel çözümler veren firmamız ile mutlaka irtibata geçmelisiniz.

 
 
 

SEO ANALİZİ

Firmamız sitenizin seo analizini tamamen ücretsiz olarak yapmaktadır. Bu analizden çıkacak sonuca göre arama motorlarına uygunluğu için özel çalışmalar yapılması gerekebilmektedir. Bunun için eksik olan tüm çalışmaların desteğini firmamızdan alabilirsiniz. Yapılacak çalışmalar 3-6 ay içerisinde kendini gösterecektir.

 
 
 

SEO UZMANI

Seo ile ilgilenler belli başlı işlemlerden sonra seo işlemi tamamlandığı fikrine kapılabilirler. Seo aslında işlemleri kitabına göre yapmaktan fazlasını ister. Seo uzun soluklu ve sürekli takip ve güncelleme isteyen bir hizmettir. Seo uzmanı olan firmamız ile hemen tanışıp arama motorlarında üst sıralardaki yerinizi alın.

 
 
[Toplam:4    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0224 8880095