Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Markalaşma ve Strateji Uzmanı

Bursa Kurumsal Kimlik Hizmetleri

MARKA KONUMLANDIRMA

Pazar yerinin gözünde nerede duruyorsunuz? Yaptığınız işte harikasınız, ama insanlar bunu nasıl görüyor? Gölgelerin içinden, ışığın içine doğru yol gösterecek kapsamlı bir konumlandırma stratejisini geliştirelim.

 

LOGO VE KİMLİK SİSTEMLERİ

Kimlik terimi, herşeyi şöyle ifade eder: kim olduğunuzun damıtılmış bir temsili. İster yeni bir oyuncu olun ister yeniden doğmuş bir veteriner olun, uzun vadeli vizyon ve büyük resim stratejisiyle senkronize olarak kimlik sistemleri geliştiriyoruz. Görsel hikaye anlatımının en iyisi ve en özlüsü.

 

KURUMSAL KİMLİĞİN ÖNEMİ

Kurumsal kimlik, kurumun imzası olma özelliğinden dolayı sık sık değiştirilemez. Dolayısıyla ilk tasarım sırasında en doğru ve en kaliteli çalışmanın ortaya çıkarılması kurumun geleceği açısından hayati önem taşımaktadır. Ayrıca kurumsal kimlik kurumun tüketici tarafındaki imajını yansıtacağından dolayı reklam yatırımlarının başarıya ulaşıp ulaşmamasında da hayati bir rol oynamaktadır.

HEDEF PAZAR TANIMLAMAK

 
 

MARKA ARAŞTIRMA

Fikirlerinizi araştırın, böylece başka bir şirketin markasını ihlal etmeyin. Markanızı geliştirmek uzun vadeli bir yatırımdır. Şirketinizin adını sahtekârlardan ve olası müşteri karışıklıklarından korumak için ticari markanızı yasal olarak kaydedin.

 
 

SONUÇ

Marka; üreticilere, taklitlere karşı yasal olarak korunma sağlarken; tüketiciye de prestij sağlama, koruma, satış garantileri, bakım olanakları gibi konularda faydalı olmaktadır. Marka, çoğu zaman tüketici için malın bir çeşit sigortası, bir bakıma malın güvencesidir.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
WHATSAPP

CANLI DESTEK

Hemen Ara: 0224 8880095